سفر عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به استان سیستان و بلوچستان

سفر عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به استان سیستان و بلوچستان
مازیار کشاورز عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به منظور بررسی مسائل و مشکلات اداره کل ارتباطات زیرساخت استان سیستان و بلوچستان , شانزدهم بهمن ماه به این استان سفر کرد .

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل ؛ مازیار کشاورز که در این سفر محمدی معاون توسعه منابع مدیرعامل, همتی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات و نظرپور مدیرکل ارتباطات زیرساخت شهرستانهای استان تهران و امور هماهنگی استانها وی را همراهی می کردند, در اداره کل ارتباطات زیرساخت استان سیستان و بلوچستان حضور یافت و با مدیرکل و کارکنان دیدار و گفتگو کرد .

 در این دیدار مهندس مرتضوی مدیرکل ارتباطات زیرساخت استان گزارشی از عملکرد حوزه های مختلف فنی ، مالی ، اداری ، قراردادهای نگهداری و پروژه های در دست اقدام شرکت ارتباطات زیرساخت در سطح استان را ارائه و در پایان  همکاران نیز مشکلات کاری خود را مطرح کردند .

مهندس کشاورز ضمن قدردانی از تلاشهای همکاران اداره کل با بیان تشریح سیاستهای کلی شرکت ، درخصوص مسائل مطرح شده  به بررسی راهکارهای حل مشکلات پرداختند .

دیدار و گفتگو با کارکنان شرکتهای نگهداری شبکه و تاسیسات استان و بحث و تبادل نظر درخصوص مسائل فنی و پرسنلی مطرح شده از دیگر برنامه های سفر یک روزه عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت و مدیران همراه بود.

همچنین کشاورز و هیات همراه  از مرکز ماهواره زمینی زاهدان و بخش های مختلف این مرکز (دیتا، پاور، انتقال و ...) بازدید کردند .

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۳۲
تعداد بازدید : ۶۹۶