سفر عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به استان کرمان

سفر عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به استان کرمان
مازیار کشاورز عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به همراه مهندس نظرپور مدیر کل ارتباطات زیرساخت شهرستانهای استان تهران و امور هماهنگی استانها و صمدی مدیرکل حقوقی , دوم بهمن ماه برای بررسی زیرساخت های ارتباطی استان کرمان به این استان سفر کردند .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ؛  مازیار کشاورز در این سفر در جلسه ای با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان و سایر مدیران حوزه ict حضور یافت و با آنان دیدار کرد .

عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت ضمن تشکر از زحمات مدیران مجموعه ارتباطات استان , بر هماهنگی و همکاری شرکت ها و ادارات وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای برطرف شدن موانع و مشکلات ارتباطی این استان تاکید کرد.

در این جلسه موضوعات مشترک و مسائل فی مابین مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

همچنین مازیار کشاورز به منظور بررسی مشکلات و موانع کاری کارکنان اداره کل ارتباطات زیرساخت , در نشست صمیمانه ای با همکاران این اداره کل شرکت و با آنان دیدار و گفتگو کرد .

  در این نشست, مهندس اباذری مدیر کل ارتباطات زیر ساخت استان کرمان ضمن تشریح وضعیت شبکه زیر ساخت استان گزارشی از پروژه های درحال انجام شرکت در سطح استان و وضعیت اعتبارات استان را ارائه کرد .

 کشاورز با تاکید بر تفویض اختیار بیشتر استانها در امور نگهداری و توسعه شبکه, خواستار تسریع روند جذب اعتبارات توسط استانها شد, همچنین در این دیدار همکاران مشکلات و مسائل خود را بیان کردند و تصمیمات لازم برای رفع موانع موجود اتخاذ شد .

مازیار کشاورز در این سفر از مراکز ارتباطی و سالنهای سوئیچ، دیتا و سیستم انتقال بازدید و با پرسنل حاضر در این سالنها گفتگو کرد و از نزدیک در جریان مشکلات و نظرات آنان در بخش های مختلف قرار گرفت.

 کرمان

۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۳۸
تعداد بازدید : ۳۵۱