مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد

مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد
مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی ازکارکنان و خانواده آنان , بیستم دیماه در سالن همایش های شهید قندی برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی وامور بین الملل ؛ فرهاد معارفی در این مراسم اظهار کرد: خوشحالم که امروز در جمع شما هستم و این نکته را یادآور می شوم که در زندگی بشر وجود عقل و دین زمینه  انتخاب و تشخیص راه درست از نادرست را فراهم کرده است .

در این مراسم که همراه با اجرای برنامه های متنوع شاد فرهنگی و مذهبی بود, حجت الاسلام قلیان دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و حجت الاسلام برمائی از کارشناسان مذهبی صدا و سیما نیز مطالبی را در خصوص اهمیت تربیت نوجوانان و نکات مورد توجه برای مراقبت از جوانان ایراد کردند .

دبیر شورای فرهنگی در این مراسم با اشاره به هدف برگزاری جشن تکلیف فرزندان خانواده ارتباطات گفت : هدف ما از برگزاری این جشن، یادآوری بایدها و نبایدهای دینی به فرزندان است تا آنها واجبات دینی را به دقت رعایت کنند و این برنامه سالهاست که در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود و وزیر ارتباطات نیز نسبت به آن نگاه ویژه ای دارند.

بر اساس این گزارش در این مراسم به 79 نفر از فرزندان کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت (37 دختر و 42 پسر) که به سن تکلیف شرعی رسیده بودند به رسم یادبود بسته های فرهنگی اهداء شد .

پرستار  

۲۲ دی ۱۳۹۷ ۱۶:۱۳
تعداد بازدید : ۲۸۰