اجرای طرح پایش سلامت دهان و دندان کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت آغاز شد

اجرای طرح پایش سلامت دهان و دندان کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت آغاز شد
در راستای ایجاد فرهنگ سازمانی و با استقرار واحد سلامت دهان و دندان مرکز بهداشت صنعتی کارکنان در ساختمان مرکزی, اجرای طرح تحول سلامت دهان و دندان کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت از دهم دیماه شروع شد .

به گزارش دفتر روابط عمومی وامور بین الملل؛ آئین اجرای این طرح با حضور تقی محمدی معاون توسعه منابع مدیرعامل , حسنعلی عیسی زاده مدیرکل دفتر مدیرعامل و روابط عمومی وامور بین الملل, داود کاشانی مدیرکل مالی و ذیحسابی, کیوان معظمی مدیرکل تدارکات, نرگس حسینی سرپرست اداره کل توسعه سرمایه انسانی و جمعی از همکاران صبح دهم دیماه در ساختمان مرکزی شرکت ارتباطات زیرساخت کلید خورد .

این طرح به منظور کاهش آسیب ها و پوسیدگی دندانی است و پیش بینی می شود با اجرای آن از پوسیدگی دندانی کارکنان تا حدود 30% کاهش یابد .

در آغاز اجرای این طرح دکترحاجی عابدینی معاون مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان ,گزارش آماری از وضعیت  مراجعین و چکاپ های دوره ای سلامت کارکنان را ارائه کرد .  

تقی محمدی معاون توسعه منابع مدیرعامل نیز پس از گزارش تیم واحد سلامت دهان و دندان ؛ ضمن تشکر از زحمات دکتر حاجی عابدینی و همکاران ایشان , با استقبال از برنامه های مرتبط با سلامت کارکنان گفت : آموزش و مراقبت از سلامت جسمی و روحی کارکنان حائز اهمیت است و با توجه به اینکه ممکن است کارکنان به علت گرفتاری های شغلی فرصت مراجعه به مراکز درمانی را نداشته باشند بنابراین یک واحد دندانپزشکی در محل ساختمان مرکزی شرکت مستقر شده است .

وی افزود : با اجرای این طرح امیدواریم سلامت جسمی و روحی کارکنان تامین شود . قطعاً سازمانی که دارای کارکنان برخوردار از سلامت جسمی باشد دارای بهره وری بیشتری خواهد بود .

خدماتی که در این طرح در قالب برنامه ارتقاء سلامت کارکنان ارائه می شود شامل 3 بخش درمان و پیشگیری (اجرا در ساختمان مرکزی),آموزش سلامت (برگزاری سمینارهای آموزشی درساختمان مجتمع انقلاب اسلامیlCT )  و سیاست های تشویقی ( ارسال پیام های آموزشی از طریق برید) می باشد .

 

۱۷ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۴۶
تعداد بازدید : ۲۸۴