/ درگاه کارکنان / فرآیند ارزیابی عملکرد کارکنان

اطلاعیه انجام فرآیند ارزیابی عملکرد کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت

با عنایت به اجرای ارزیابی عملکرد کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت از طریق سامانه نرم افزاری، لازم است همکاران محترم جهت انجام فرآیند ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی عملکرد خود (مربوط به سال 1391) از تاریخ 16/12/1391لغایت 23/12/1391از طریق آدرسhttp://arzyabi.tic.ir یا از طریق لینک قرار داده شده در صفحه اصلی پورتال شرکت (www.tic.ir) به سامانه مذکور مراجعه نموده و بر اساس توضیحات ذیل و فایل های راهنمای پیوست (فایل راهنمای چند رسانه ای و فایل PDF) اقدام نمایند.

تذکرات مهم:

-    سابقه کلیه  مستندات و مدارک الصاقی می بایست مربوط به سال 1391 باشند. لازم است تمامی مستندات بصورت سیاه و سفید و با حجمی کمتر از 500 کیلوبایت اسکن شوند، همچنین فایل های ارسالی می بایست دارای فرمت های Excel، RAR و ZIP باشند.

-    همکاران می بایست جهت کسب نمره شاخص های "مستندسازی تجربیات" ، "ارائه پیشنهاد برای بهبود انجام وظایف" و "ارائه طرح های اجرایی" (محور ابتکار و خلاقیت) و همچنین شاخص "تدریس در زمینه شغل مورد تصدی" (محور آموزش) مستندات تایید شده مرتبط را اسکن نموده و توسط سامانه مذکور به شاخص های مربوطه ضمیمه نمایند.

-  ب اساس ماده 4 بخشنامه 11942 مورخ 22/5/90 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور نتایج حاصل از ارزیابی عملکرد فرد ملاک پرداخت پاداش و بهره وری، ارتقاء شغلی و اعطای بورس خارج از کشور و همچنین بازخریدی و بازنشستگی خواهد بود.

-   نام کاربری کلیه کارکنان، شماره مستخدمی آنها و رمز عبور کد ملی ایشان (بدون دو صفر اول)، می باشد. لازم به ذکر است افرادی که با رمز عبور کد ملی قادر به ورود به سامانه نمی باشند، می بایست به جای کد ملی، عدد 1 را به عنوان رمز عبور وارد نمایند. طفاً در اولین نوبت ورود به نرم افزار از قسمت ویرایش مشخصات (آیکن موجود در نوار بالای صفحه)، ضمن بررسی مشخصات، رمز عبور خود را تغییر دهید. به دلیل رعایت نکات امنیتی، رمز انتخابی حداقل 6 کاراکتر و ترکیبی از حروف و اعداد باشد.در صورت عدم تغییر رمز عبور توسط کاربران، مسئولیت هرگونه ویرایش و تغییر اطلاعات تنها بر عهده خود کاربر خواهد بود.

-         پس از ورود به سامانه، در صورت مشاهده مغایرت در محل خدمت، نام واحد، پست و رده سازمانی و دیگر مواردی که از قبل تکمیل شده اند (مواردی که خالی نمی باشند)، مشخصات را ویرایش نمایید.بدیهی است مشخصات تغییر یافته جهت تصدیق توسط مسئولین ارزیابی بررسی می گردد.

-         از همکاران محترم تقاضا می گردد جهت سهولت در انجام کار، قبل از شروع فرآیند خودارزیابی فایل های راهنما را (به پیوست این بخشنامه می باشند) به دقت مطالعه نمایند. همچنین در صورت مواجهه با مواردی که از طریق فایل های راهنما قادر به برطرف کردن آن نمی باشند، جهت دریافت راهنمایی های بیشتر بر اساس لیست پیوست با نمایندگا دفاتر / ادارات کل خود ارتباط برقرار نمایند.

·         دریافت فایل حاوی لیست نمایندگان

 

همکاران محترم می بایست جهت دریافت فایل های راهنما از لینک های زیر اقدام نمایند:

 

    دریافت فایل راهنمای چند رسانه ای

     

   دریافت فایل راهنمای متنی (PDF)