مرامنامه اخلاقی تالار گفتگو شرکت ارتباطات زیر ساخت

دفتر روابط عمومی و امور بین الملل به منظور تقویت ارتباطات درون سازمانی و هم چنین بهره مندی از دیدگاه ها، پیشنهادها و انتقادهای همکاران گرامی، اقدام به فعال سازی مجدد بخش تالار گفتگو نموده است.
لذا با توجه به اینکه تالار گفتگو یک فضای مجازی عمومی و قابل دسترسی برای طرح و بیان آزاد نقطه نظرات همکاران جهت نیل به اهداف سازمانی پیش بینی شده است از این رو این دفتر ضمن قدردانی و تشکر از حسن نظر همکاران عزیز مـواردی را به شـرح زیر در قالب " مرامنامه اخلاقی " جهت داشتن فضایی دلنشین، پربار جهت گفتگو و تعامل و قرار دادن پسـت هایی با موضـوع های گونـاگون توصیه می نماید.

1-قبل از ارسال موضوع جدید، تالار گفتگو را جستجو کنید. در صورتی که مطلب مورد نظر شما قبلاً مطرح شده است از طرح مجدد آن خودداری نمائید.
2- در هنگام ایجاد پست جدید ابتدا قسمت مرتبط ( تالار و یا بخش مورد نظر ) با موضوع را انتخاب نمائید.
3- لطفاً از قرار دادن پست هایی غیر مرتبط با موضوعات سازمانی ( خرید و فروش، فعالیت های اقتصادی و تجاری ) اجتناب نمائید.
4- در صورتی که سئوال های گوناگونی دارید، آن ها را در چندین پست مطرح نمائید و از مطرح کردن تمامی سئوالات در یک پست خودداری کنید.
5-    لطفاً از ارسال پیام های حاوی مطالب توهین آمیز به قشر یا فردی خاص خودداري کنید.
6-    در صورتی که تمایل به انتشار عمومی پیام خود ندارید و خواستار پیگیری از طرف مدیران تالار هستید لطفاً در پایان پیام داخل پرانتز عنوان " محرمانه " به همراه  شماره تماس و پست الکترونیک خود را قید نمائید تا پس از پیگیری، پاسخ به کاربر مورد نظر ارسال شود.
مسئولان تالار تمامی تلاش خود را خواهند کرد تا مطالب ارسالی پس از دسته بندی به بخش های مربوطه ارسال و در کوتاه ترین زمان پاسخ آن دریافت و در تالار مورد نظر درج شود.خوش آمدید کاربر مهمان جستجو | موضوعات فعال | اعضا | ورود

موضوع حذف شده!
با عرض پوزش، این موضوع از تالارهای گفتگو حذف شده است و پیوند به آن معتبر نیست.
ادامه...

Main Forum Rss Feed : RSS

Powered by tic.ir

زمان ایجاد این صفحه 0.010 ثانیه بود.

مطالب مندرج در تالارهای گفتگو لزوما نظر شرکت ارتباطات زیرساخت نیست
و مسؤولیت آن به عهده نویسنده مطلب می باشد.
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت ارتباطات زیرساخت می‌باشد.